ACM-21-900M-T
DigiKeys varenummer
535-ACM-21-900M-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-ACM-21-900M-TCT-ND - Afskåret tape (CT)
535-ACM-21-900M-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ACM-21-900M-T
Beskrivelse
CMC 400MA 2LN 90 OHM SMD
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 90 Ohms @ 100 MHz 400mA DCR 300mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ACM-21-900M-T Modeller
Kategori
Strømklassificering (maks.)
400mA
Producenter
Abracon LLC
DC-modstand (DCR) (maks.)
300mOhm
Serie
Spændingsklassifikation - DC
50V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Filtertype
Signallinje
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Højde (maks.)
0,055" (1,40mm)
Impedans @ frekvens
90 Ohms @ 100 MHz