ABS09-32.768KHZ-T
DigiKeys varenummer
535-9539-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-9539-1-ND - Afskåret tape (CT)
535-9539-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ABS09-32.768KHZ-T
Beskrivelse
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32.768 kHz ±20ppm Krystaller 12,5pF 70 kOhms 2-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ABS09-32.768KHZ-T Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
70 kOhms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Ikke til nye design
kHz krystal (stemmegaffel)
Leverandørs enhedspakning
2-SMD (4,1x1,5)
Frekvens
32.768 kHz
Størrelse/dimension
0,161" L x 0,059" B (4,10mm x 1,50mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)
Belastningskapacitans
12,5pF