ABS07-32.768KHZ-9-T
DigiKeys varenummer
535-9544-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-9544-1-ND - Afskåret tape (CT)
535-9544-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ABS07-32.768KHZ-9-T
Beskrivelse
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32.768 kHz ±20ppm Krystaller 9pF 70 kOhms 2-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ABS07-32.768KHZ-9-T Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
70 kOhms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
kHz krystal (stemmegaffel)
Leverandørs enhedspakning
2-SMD (3,2x1,5)
Frekvens
32.768 kHz
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,059" B (3,20mm x 1,50mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)
Belastningskapacitans
9pF