ABS06W-32.768KHZ-K-1-T det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Abracon LLC
På lager: 13.173
Datablad
Similar
Abracon LLC
På lager: 42.072
Datablad
32.768 kHz ±10ppm Krystaller 3pF 100 kOhms 2-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Abracon: Who We Are Today
ABS06W-32.768KHZ-K-1-T
DigiKeys varenummer
535-14098-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ABS06W-32.768KHZ-K-1-T
Beskrivelse
CRYSTAL 32.7680KHZ 3PF SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ABS06W-32.768KHZ-K-1-T Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
3pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100 kOhms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Forældet
Monteringstype
Overflademontering
Type
kHz krystal (stemmegaffel)
Pakke/hus
Frekvens
32.768 kHz
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)