ABS06-32.768KHZ-T
DigiKeys varenummer
535-10104-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-10104-1-ND - Afskåret tape (CT)
535-10104-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ABS06-32.768KHZ-T
Beskrivelse
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32.768 kHz ±20ppm Krystaller 12,5pF 90 kOhms 2-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ABS06-32.768KHZ-T Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
12,5pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
90 kOhms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
32.768 kHz
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)