ABS06-32.768KHZ-9-T
DigiKeys varenummer
535-10246-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-10246-1-ND - Afskåret tape (CT)
535-10246-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ABS06-32.768KHZ-9-T
Beskrivelse
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32.768 kHz ±20ppm Krystaller 9pF 90 kOhms 2-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ABS06-32.768KHZ-9-T Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
9pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
90 kOhms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
kHz krystal (stemmegaffel)
Pakke/hus
Frekvens
32.768 kHz
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)