ABMM2-25.000MHZ-E2-T
DigiKeys varenummer
535-9640-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-9640-1-ND - Afskåret tape (CT)
535-9640-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ABMM2-25.000MHZ-E2-T
Beskrivelse
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Detaljeret beskrivelse
25 MHz ±20ppm Krystaller 18pF 50 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ABMM2-25.000MHZ-E2-T Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 Ohms
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Frekvens
25 MHz
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,142" B (6,00mm x 3,60mm)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)
Frekvenstolerance
±20ppm