ABMM1-24.000MHZ-16-T | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | ABMM1-24.000MHZ-16-T |
Beskrivelse | CRYSTAL 24.0000MHZ 16PF SMD |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 24 MHz ±50ppm Krystaller 16pF 40 Ohms 4-SMD, ingen leder |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | ABMM1-24.000MHZ-16-T Modeller |
Kategori | Belastningskapacitans 16pF |
Mfr | ESR (ækvivalent seriemodstand) 40 Ohms |
Serie | Driftstilstand Fundamental |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -10°C – 60°C |
Varestatus Forældet | Monteringstype Overflademontering |
Type MHz krystal | Pakke/hus |
Frekvens 24 MHz | Leverandørs enhedspakning 4-SMD (7x5) |
Frekvensstabilitet ±50ppm | Størrelse/dimension 0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm) |
Frekvenstolerance ±50ppm | Højde - Monteret (maks.) 0,047" (1,20mm) |