ABMM1-24.000MHZ-16-T
DigiKeys varenummer
535-14418-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-14418-1-ND - Afskåret tape (CT)
535-14418-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ABMM1-24.000MHZ-16-T
Beskrivelse
CRYSTAL 24.0000MHZ 16PF SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 MHz ±50ppm Krystaller 16pF 40 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ABMM1-24.000MHZ-16-T Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
16pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40 Ohms
Driftstemperatur
-10°C – 60°C
Varestatus
Forældet
Frekvens
24 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (7x5)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Frekvenstolerance
±50ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)