ABMM-25.000MHZ-B2-T
DigiKeys varenummer
535-9161-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-9161-1-ND - Afskåret tape (CT)
535-9161-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ABMM-25.000MHZ-B2-T
Beskrivelse
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Detaljeret beskrivelse
25 MHz ±20ppm Krystaller 18pF 40 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ABMM-25.000MHZ-B2-T Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40 Ohms
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Frekvens
25 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (7x5)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,051" (1,30mm)