ABM8X-101-24.000MHZ-T
DigiKeys varenummer
535-11453-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-11453-1-ND - Afskåret tape (CT)
535-11453-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ABM8X-101-24.000MHZ-T
Beskrivelse
CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 MHz ±10ppm Krystaller 10pF 60 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ABM8X-101-24.000MHZ-T Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
10pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Frekvens
24 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±25ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)