ABM8-25.000MHZ-B2-T
DigiKeys varenummer
535-9140-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-9140-1-ND - Afskåret tape (CT)
535-9140-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ABM8-25.000MHZ-B2-T
Beskrivelse
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Detaljeret beskrivelse
25 MHz ±20ppm Krystaller 18pF 50 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ABM8-25.000MHZ-B2-T Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 Ohms
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Frekvens
25 MHz
Frekvensstabilitet
±50ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)