ABM8-24.000MHZ-D2Y-T
DigiKeys varenummer
535-ABM8-24.000MHZ-D2Y-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-ABM8-24.000MHZ-D2Y-TCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
ABM8-24.000MHZ-D2Y-T
Beskrivelse
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 MHz ±20ppm Krystaller 18pF 50 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ABM8-24.000MHZ-D2Y-T Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
24 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)