ABM7-48.000MHZ-D2YF-T
DigiKeys varenummer
535-ABM7-48.000MHZ-D2YF-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-ABM7-48.000MHZ-D2YF-TCT-ND - Afskåret tape (CT)
535-ABM7-48.000MHZ-D2YF-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ABM7-48.000MHZ-D2YF-T
Beskrivelse
CRYSTAL 48.0000MHZ 18PF SMD
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
48 MHz ±20ppm Krystaller 18pF 50 Ohms 2-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ABM7-48.000MHZ-D2YF-T Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
48 MHz
Leverandørs enhedspakning
2-SMD (6x3,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,138" B (6,00mm x 3,50mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,055" (1,40mm)