ABM7-24.000MHZ-D2Y-T
DigiKeys varenummer
535-9845-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-9845-1-ND - Afskåret tape (CT)
535-9845-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ABM7-24.000MHZ-D2Y-T
Beskrivelse
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 MHz ±20ppm Krystaller 18pF 50 Ohms 2-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ABM7-24.000MHZ-D2Y-T Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
24 MHz
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,138" B (6,00mm x 3,50mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,055" (1,40mm)