ABM3B-20.000MHZ-B2-T
DigiKeys varenummer
535-9125-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-9125-1-ND - Afskåret tape (CT)
535-9125-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ABM3B-20.000MHZ-B2-T
Beskrivelse
CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 MHz ±20ppm Krystaller 18pF 50 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ABM3B-20.000MHZ-B2-T Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
20 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (5x3,2)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,043" (1,10mm)