ABM12-44.000MHZ-B2X-T3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
CTS-Frequency Controls
På lager: 0
Datablad
Similar
CTS-Frequency Controls
På lager: 0
Datablad
44 MHz ±20ppm Krystaller 8pF 100 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Abracon: Who We Are Today
ABM12-44.000MHZ-B2X-T3
DigiKeys varenummer
535-10259-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ABM12-44.000MHZ-B2X-T3
Beskrivelse
CRYSTAL 44.0000MHZ 8PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ABM12-44.000MHZ-B2X-T3 Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
8pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
44 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,047" B (1,60mm x 1,20mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,018" (0,45mm)