ABM11W-19.2000MHZ-8-D1X-T3
DigiKeys varenummer
535-13817-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-13817-1-ND - Afskåret tape (CT)
535-13817-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ABM11W-19.2000MHZ-8-D1X-T3
Beskrivelse
CRYSTAL 19.2000MHZ 8PF SMD
Detaljeret beskrivelse
19.2 MHz ±10ppm Krystaller 8pF 120 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ABM11W-19.2000MHZ-8-D1X-T3 Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
8pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
120 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
19.2 MHz
Frekvensstabilitet
±20ppm
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)