ABM11W-19.2000MHZ-7-D2X-T3
DigiKeys varenummer
ABM11W-19.2000MHZ-7-D2X-T3-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ABM11W-19.2000MHZ-7-D2X-T3
Beskrivelse
CRYSTAL 19.2000MHZ 7PF SMD
Detaljeret beskrivelse
19.2 MHz ±20ppm Krystaller 7pF 120 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ABM11W-19.2000MHZ-7-D2X-T3 Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
7pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
120 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
19.2 MHz
Frekvensstabilitet
±20ppm
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)