ABM11W-101-32.0000MHZ-T3
DigiKeys varenummer
535-14511-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-14511-1-ND - Afskåret tape (CT)
535-14511-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ABM11W-101-32.0000MHZ-T3
Beskrivelse
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Detaljeret beskrivelse
32 MHz ±10ppm Krystaller 8pF 50 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ABM11W-101-32.0000MHZ-T3 Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
8pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
32 MHz
Frekvensstabilitet
±20ppm
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)