ABM11-38.400MHZ-D2X-T3
DigiKeys varenummer
535-10948-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-10948-1-ND - Afskåret tape (CT)
535-10948-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ABM11-38.400MHZ-D2X-T3
Beskrivelse
CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD
Detaljeret beskrivelse
38.4 MHz ±20ppm Krystaller 10pF 60 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ABM11-38.400MHZ-D2X-T3 Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
10pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
38.4 MHz
Frekvensstabilitet
±20ppm
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,023" (0,59mm)