ABM11-32.000MHZ-D2X-T3
DigiKeys varenummer
535-10946-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-10946-1-ND - Afskåret tape (CT)
535-10946-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ABM11-32.000MHZ-D2X-T3
Beskrivelse
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32 MHz ±20ppm Krystaller 10pF 80 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ABM11-32.000MHZ-D2X-T3 Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
10pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
80 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
32 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,023" (0,59mm)