ABLS7M2-25.000MHZ-D2Y-T
DigiKeys varenummer
535-12836-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-12836-1-ND - Afskåret tape (CT)
535-12836-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ABLS7M2-25.000MHZ-D2Y-T
Beskrivelse
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Detaljeret beskrivelse
25 MHz ±20ppm Krystaller 18pF 60 Ohms 2-SMD, flad leder
EDA/CAD-modeller
ABLS7M2-25.000MHZ-D2Y-T Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
25 MHz
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,161" B (7,00mm x 4,10mm)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Frekvenstolerance
±20ppm