ABLS3-20.000MHZ-D4Y-T
DigiKeys varenummer
535-10860-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-10860-1-ND - Afskåret tape (CT)
535-10860-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ABLS3-20.000MHZ-D4Y-T
Beskrivelse
CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 MHz ±30ppm Krystaller 18pF 40 Ohms HC-49/US
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ABLS3-20.000MHZ-D4Y-T Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
20 MHz
Størrelse/dimension
0,449" L x 0,185" B (11,40mm x 4,70mm)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,106" (2,70mm)
Frekvenstolerance
±30ppm