ABLS2-48.000MHZ-B4Y-T
DigiKeys varenummer
ABLS2-48.000MHZ-B4Y-T-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ABLS2-48.000MHZ-B4Y-T
Beskrivelse
CRYSTAL 48.0000MHZ 18PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
48 MHz ±30ppm Krystaller 18pF 80 Ohms HC-49/US
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ABLS2-48.000MHZ-B4Y-T Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
80 Ohms
Serie
Driftstilstand
3. overtone
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
48 MHz
Leverandørs enhedspakning
HC-49/US
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,449" L x 0,185" B (11,40mm x 4,70mm)
Frekvenstolerance
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,130" (3,30mm)