ABLS2-25.000MHZ-D4Y-T er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Abracon LLC
På lager: 4.982
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Abracon LLC
På lager: 543
Datablad
Similar
ECS Inc.
På lager: 0
Similar
ECS Inc.
På lager: 704
Jauch Quartz
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
25 MHz ±30ppm Krystaller 18pF 40 Ohms HC-49/US
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.