ABLS2-25.000MHZ-D4Y-T | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | ABLS2-25.000MHZ-D4Y-T |
Beskrivelse | CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 25 MHz ±30ppm Krystaller 18pF 40 Ohms HC-49/US |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | ABLS2-25.000MHZ-D4Y-T Modeller |
Kategori | Belastningskapacitans 18pF |
Mfr | ESR (ækvivalent seriemodstand) 40 Ohms |
Serie | Driftstilstand Fundamental |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -40°C – 85°C |
Varestatus Fås ikke længere hos DigiKey | Monteringstype Overflademontering |
Type MHz krystal | Pakke/hus |
Frekvens 25 MHz | Leverandørs enhedspakning HC-49/US |
Frekvensstabilitet ±30ppm | Størrelse/dimension 0,449" L x 0,185" B (11,40mm x 4,70mm) |
Frekvenstolerance ±30ppm | Højde - Monteret (maks.) 0,130" (3,30mm) |