ABLS-LR-25.000MHZ-D2Y-T er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Abracon LLC
På lager: 246
Datablad
Similar
ECS Inc.
På lager: 16.756
Datablad
CTS-Frequency Controls
På lager: 0
CTS-Frequency Controls
25 MHz ±20ppm Krystaller 18pF 10 Ohms HC-49/US
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Abracon: Who We Are Today
ABLS-LR-25.000MHZ-D2Y-T
DigiKeys varenummer
535-ABLS-LR-25.000MHZ-D2Y-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-ABLS-LR-25.000MHZ-D2Y-TCT-ND - Afskåret tape (CT)
535-ABLS-LR-25.000MHZ-D2Y-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ABLS-LR-25.000MHZ-D2Y-T
Beskrivelse
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ABLS-LR-25.000MHZ-D2Y-T Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
10 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
25 MHz
Leverandørs enhedspakning
HC-49/US
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,449" L x 0,185" B (11,40mm x 4,70mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,165" (4,20mm)