ABLNO-V-80.000MHZ-T2
DigiKeys varenummer
535-12339-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-12339-1-ND - Afskåret tape (CT)
535-12339-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ABLNO-V-80.000MHZ-T2
Beskrivelse
XTAL OSC VCXO 80.0000MHZ LVCMOS
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
80 MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3,3V 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ABLNO-V-80.000MHZ-T2 Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±18ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
25mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (14,3x8,7)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,563" L x 0,343" B (14,30mm x 8,70mm)
Output
LVCMOS
Højde - Monteret (maks.)
0,217" (5,50mm)