ABL-11.0592MHZ-B1U-T
DigiKeys varenummer
535-ABL-11.0592MHZ-B1U-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-ABL-11.0592MHZ-B1U-TCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
ABL-11.0592MHZ-B1U-T
Beskrivelse
CRYSTAL 11.0592MHZ 18PF TH
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
11.0592 MHz ±10ppm Krystaller 18pF 50 Ohms HC-49/US
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
11.0592 MHz
Leverandørs enhedspakning
HC-49/US
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimension
0,453" L x 0,197" B (11,50mm x 5,00mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,138" (3,50mm)