AB26TRQ-32.768KHZ-T
DigiKeys varenummer
535-12051-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-12051-1-ND - Afskåret tape (CT)
535-12051-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
AB26TRQ-32.768KHZ-T
Beskrivelse
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32.768 kHz ±20ppm Krystaller 12,5pF 50 kOhms Cylindrisk beholder, Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
AB26TRQ-32.768KHZ-T Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
12,5pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 kOhms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
kHz krystal (stemmegaffel)
Pakke/hus
Frekvens
32.768 kHz
Størrelse/dimension
0,055" dia x 0,205" L (1,40mm x 5,00mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,058" (1,48mm)