S-85S0PC11-I8T1U
DigiKeys varenummer
1662-S-85S0PC11-I8T1UTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
S-85S0PC11-I8T1U
Beskrivelse
IC REG BUCK 1.1V 50MA SNT-8A
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Buck Koblingsregulator IC Positiv Fast 1,1V 1 Output 50mA 8-SMD, flade ledere
Kategori
Spænding - Input (min.)
2,2V
Mfr
Spænding - Input (maks.)
5,5V
Serie
Spænding - Output (min./fast)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Output
Varestatus
Aktiv
Synkron ensretter
Ja
Funktion
Nedtransformering (step-down)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)