S-25C020A0H-T8T2UD kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
EEPROM Hukommelse IC 2Kbit SPI 6.5 MHz 8-TSSOP
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
S-25C020A0H-T8T2UD
DigiKeys varenummer
1662-S-25C020A0H-T8T2UDTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
S-25C020A0H-T8T2UD
Beskrivelse
IC EEPROM 2KBIT SPI 8TSSOP
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Hukommelsesinterface
SPI
Mfr
Clock-frekvens
6.5 MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Skrivecyklustid - ord, side
4ms
Varestatus
Aktiv
Spænding - Forsyning
2,5V – 5,5V
Hukommelsestype
Ikke-flygtig
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)