S-25A010A0A-J8T2UD
DigiKeys varenummer
1662-S-25A010A0A-J8T2UDTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
S-25A010A0A-J8T2UD
Beskrivelse
IC EEPROM 1KBIT SPI 8SOP-J
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EEPROM Hukommelse IC 1Kbit SPI 6.5 MHz 8-SOP-J
Kategori
Hukommelsesinterface
SPI
Mfr
Clock-frekvens
6.5 MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Skrivecyklustid - ord, side
4ms
Varestatus
Aktiv
Spænding - Forsyning
2,5V – 5,5V
Hukommelsestype
Ikke-flygtig
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)