S-19405A31A-K8T2U4 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
ABLIC Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
ABLIC Inc.
På lager: 0
Datablad
Supervisor Open Drain eller åben kollektor 1 kanal 8-TMSOP
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
S-19405A31A-K8T2U4
DigiKeys varenummer
1662-S-19405A31A-K8T2U4TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
S-19405A31A-K8T2U4
Beskrivelse
WATCHDOG TIMER
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Nulstilling
Aktiv høj
Producenter
Nulstillingstimeout
8,7ms minimum
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Klasse
Automotive
Varestatus
Aktiv
Kvalifikation
AEC-Q100
Type
Watchdog-kredsløb
Monteringstype
Overflademontering
Antal spændinger overvåget
1
Pakke/hus
8-WSSOP, 8-MSOP (0,110", 2,80mm bredde)
Spænding - Tærskel
3,1V