S-19251C29H-A4T7U4 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
ABLIC Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
ABLIC Inc.
På lager: 0
Datablad
PMIC – Spændingsregulatorer – Lineære Positiv Fast 1 Output 150mA HSNT-4-B
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
4 SMD
S-19251C29H-A4T7U4
DigiKeys varenummer
1662-S-19251C29H-A4T7U4TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
S-19251C29H-A4T7U4
Beskrivelse
IC REG LIN 2.9V 150MA HSNT-4-B
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Hvilestrøm (Iq)
4.5 µA
Mfr
Strøm - Forsyning (maks.)
50 µA
Serie
PSRR
65dB (1kHz)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Styringsfunktioner
Aktivér
Varestatus
Aktiv
Beskyttelsesfunktioner
Overstrøm, Overtemperatur, Kortslutning
Outputkonfiguration
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Udgangstype
Klasse
Automotive
Antal regulatorer
1
Kvalifikation
AEC-Q100
Spænding - Input (maks.)
5,5V
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - Output (min./fast)
2,9V
Pakke/hus
4-SMD, flade ledere, udækket hjørne
Spændingsdropout (maks.)
0,32V @ 100mA