S-1335E33-A4T2U3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
ABLIC Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
ABLIC Inc.
På lager: 0
Datablad
PMIC – Spændingsregulatorer – Lineære Positiv Fast 1 Output 150mA HSNT-4-B
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
4-SMD, Flat Leads Exposed Pad
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-1335E33-A4T2U3
DigiKeys varenummer
1662-1503-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
S-1335E33-A4T2U3
Beskrivelse
IC REG LIN 3.3V 150MA HSNT-4-B
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Output
Mfr
Strøm - Hvilestrøm (Iq)
1 µA
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
54 µA
Emballage
Tape & Reel (TR)
PSRR
80dB – 65dB (1kHz – 10kHz)
Varestatus
Aktiv
Styringsfunktioner
Aktivér
Outputkonfiguration
Beskyttelsesfunktioner
Overstrøm, Soft-start
Udgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Antal regulatorer
1
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - Input (maks.)
5,5V
Pakke/hus
4-SMD, flade ledere, udækket hjørne
Spænding - Output (min./fast)
3,3V
Leverandørs enhedspakning
HSNT-4-B
Spændingsdropout (maks.)
0,103V @ 100mA