S-1335E31-A4T2U3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
PMIC – Spændingsregulatorer – Lineære Positiv Fast 1 Output 150mA HSNT-4-B
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
4-SMD, Flat Leads Exposed Pad
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-1335E31-A4T2U3
DigiKeys varenummer
S-1335E31-A4T2U3-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
S-1335E31-A4T2U3
Beskrivelse
IC REG LIN 3.1V 150MA HSNT-4-B
Detaljeret beskrivelse
PSRR
80dB – 65dB (1kHz – 10kHz)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Spænding - Input (maks.)
5,5V
Spænding - Output (min./fast)
3,1V
Spændingsdropout (maks.)
0,103V @ 100mA