S-1335B31-N4T1U3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
ABLIC Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
ABLIC Inc.
På lager: 0
Datablad
PMIC – Spændingsregulatorer – Lineære Positiv Fast 1 Output 150mA SC-82AB
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-1335B31-N4T1U3
DigiKeys varenummer
S-1335B31-N4T1U3-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
S-1335B31-N4T1U3
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.1V 150MA SC-82AB
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Output
Mfr
Strøm - Hvilestrøm (Iq)
1 µA
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
54 µA
Emballage
Tape & Reel (TR)
PSRR
80dB – 65dB (1kHz – 10kHz)
Varestatus
Aktiv
Styringsfunktioner
Aktivér
Outputkonfiguration
Beskyttelsesfunktioner
Overstrøm, Soft-start
Udgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Antal regulatorer
1
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - Input (maks.)
5,5V
Pakke/hus
SC-82A, SOT-343
Spænding - Output (min./fast)
3,1V
Leverandørs enhedspakning
SC-82AB
Spændingsdropout (maks.)
0,103V @ 100mA