S-1335B19-N4T1U3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
PMIC – Spændingsregulatorer – Lineære Positiv Fast 1 Output 150mA SC-82AB
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-1335B19-N4T1U3
DigiKeys varenummer
S-1335B19-N4T1U3-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
S-1335B19-N4T1U3
Beskrivelse
IC REG LINEAR 1.9V 150MA SC-82AB
Detaljeret beskrivelse
PSRR
80dB – 70dB (1kHz – 10KHz)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Spænding - Input (maks.)
5,5V
Pakke/hus
SC-82A, SOT-343
Spænding - Output (min./fast)
1,9V
Leverandørs enhedspakning
SC-82AB
Spændingsdropout (maks.)
0,14V @ 100mA