S-1335A11-A4T2U3 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | S-1335A11-A4T2U3 |
Beskrivelse | IC REG LIN 1.1V 150MA HSNT-4-B |
Producentens standard leveringstid | 16 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | PMIC – Spændingsregulatorer – Lineære Positiv Fast 1 Output 150mA HSNT-4-B |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strøm - Output |
Mfr | Strøm - Hvilestrøm (Iq) 1 µA |
Serie | Strøm - Forsyning (maks.) 54 µA |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | PSRR 80dB – 70dB (1kHz – 10KHz) |
Varestatus Aktiv | Styringsfunktioner Aktivér |
Outputkonfiguration | Beskyttelsesfunktioner Overstrøm, Soft-start |
Udgangstype | Driftstemperatur -40°C – 85°C (TA) |
Antal regulatorer 1 | Monteringstype Overflademontering |
Spænding - Input (maks.) 5,5V | Pakke/hus 4-SMD, flade ledere, udækket hjørne |
Spænding - Output (min./fast) 1,1V | Leverandørs enhedspakning HSNT-4-B |
Spændingsdropout (maks.) 0,275V @ 100mA | Grundlæggende varenummer |