S-1313D32-A4T1U3
DigiKeys varenummer
1662-2526-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
S-1313D32-A4T1U3
Beskrivelse
IC REG LIN 3.2V 200MA HSNT-4-A
Detaljeret beskrivelse
PMIC – Spændingsregulatorer – Lineære Positiv Fast 1 Output 200mA HSNT-4-A
Kategori
Spændingsdropout (maks.)
0,32V @ 100mA
Strøm - Hvilestrøm (Iq)
1.35 µA
Beskyttelsesfunktioner
Overstrøm, Termisk nedlukning
Outputkonfiguration
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Pakke/hus
4-SMD, flade ledere, udækket hjørne
Spænding - Input (maks.)
5,5V
Leverandørs enhedspakning
HSNT-4-A
Spænding - Output (min./fast)
3,2V