S-1313B32-A4T1U3
DigiKeys varenummer
1662-3015-2-ND - Tape & Reel (TR)
1662-3015-1-ND - Afskåret tape (CT)
1662-3015-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
S-1313B32-A4T1U3
Beskrivelse
IC REG LIN 3.2V 200MA HSNT-4-A
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
PMIC – Spændingsregulatorer – Lineære Positiv Fast 1 Output 200mA HSNT-4-A
Kategori
Spændingsdropout (maks.)
0,32V @ 100mA
Mfr
Strøm - Output
Serie
Strøm - Hvilestrøm (Iq)
1.35 µA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Styringsfunktioner
Aktivér
Varestatus
Aktiv
Beskyttelsesfunktioner
Overstrøm, Termisk nedlukning
Outputkonfiguration
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Udgangstype
Monteringstype
Overflademontering
Antal regulatorer
1
Pakke/hus
4-SMD, flade ledere, udækket hjørne
Spænding - Input (maks.)
5,5V
Leverandørs enhedspakning
HSNT-4-A
Spænding - Output (min./fast)
3,2V