S-1312B33-A4T1U3 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | S-1312B33-A4T1U3 |
Beskrivelse | IC REG LIN 3.3V 150MA HSNT-4-A |
Producentens standard leveringstid | 16 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | PMIC – Spændingsregulatorer – Lineære Positiv Fast 1 Output 150mA HSNT-4-A |
Mfr | Strøm - Hvilestrøm (Iq) 30 µA |
Serie | PSRR 65dB (1kHz) |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Styringsfunktioner Aktivér |
Varestatus Aktiv | Beskyttelsesfunktioner Overstrøm, Termisk nedlukning |
Outputkonfiguration | Driftstemperatur -40°C – 85°C (TA) |
Udgangstype | Monteringstype Overflademontering |
Antal regulatorer 1 | Pakke/hus 4-SMD, flade ledere, udækket hjørne |
Spænding - Input (maks.) 5,5V | Leverandørs enhedspakning HSNT-4-A |
Spænding - Output (min./fast) 3,3V | Grundlæggende varenummer |
Spændingsdropout (maks.) 0,27V @ 100mA |