S-1312A21-A4T2U3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
ABLIC Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
ABLIC Inc.
På lager: 0
Datablad
PMIC – Spændingsregulatorer – Lineære Positiv Fast 1 Output 150mA HSNT-4-B
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
4-SMD, Flat Leads Exposed Pad
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-1312A21-A4T2U3
DigiKeys varenummer
S-1312A21-A4T2U3-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
S-1312A21-A4T2U3
Beskrivelse
IC REG LIN 2.1V 150MA HSNT-4-B
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Output
Mfr
Strøm - Hvilestrøm (Iq)
30 µA
Serie
PSRR
70dB (1kHz)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Styringsfunktioner
Aktivér
Varestatus
Aktiv
Beskyttelsesfunktioner
Overstrøm, Termisk nedlukning
Outputkonfiguration
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Udgangstype
Monteringstype
Overflademontering
Antal regulatorer
1
Pakke/hus
4-SMD, flade ledere, udækket hjørne
Spænding - Input (maks.)
5,5V
Leverandørs enhedspakning
HSNT-4-B
Spænding - Output (min./fast)
2,1V
Grundlæggende varenummer
Spændingsdropout (maks.)
0,36V @ 100mA