V48SC12007NRFA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Bel Power Solutions
På lager: 0
Datablad
Isoleret modul DC-DC-omformere 1 Output 12V 7,5A 36V - 75V Indgang
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
V48SC12007NRFA
DigiKeys varenummer
941-1600-ND
Producenter
Producentens varenummer
V48SC12007NRFA
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 12V 90W
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Effekt (Watt)
90 W
Mfr
Spænding - Isolering
1.5 kV
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Bakke
Funktioner
Fjernbetjent til/fra, UVLO
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Type
Isoleret modul
Effektivitet
92%
Antal output
1
Monteringstype
Hulmontering
Spænding - Input (min.)
36V
Pakke/hus
8-DIP-modul, 1/16 brick
Spænding - Input (maks.)
75V
Størrelse/dimension
1,30" L x 0,90" B x 0,37" H (33,0mm x 22,9mm x 9,5mm)
Spænding - Output 1
Styringsfunktioner
Aktivér, Aktiv lav
Strøm - Output (maks.)
7,5A