POE-12S-AFI
DigiKeys varenummer
994-1047-ND
Producenter
Producentens varenummer
POE-12S-AFI
Beskrivelse
POE SPLITTER 8W 12V DESKTOP
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12V Power Over Ethernet (POE) 1 Port Splitter datahastighed
Kategori
Overholdelse af krav
IEEE802.3af
Producenter
TE Connectivity
Funktioner
OCP, SCP
Emballage
Boks
Driftstemperatur
-10°C – 60°C
Varestatus
Forældet
Monteringstype
Stationær
Type
Splitter
Størrelse/dimension
3,25" L x 3,00" B x 1,50" H (82,6mm x 76,2mm x 38,1mm)
Spænding - Input
36 – 60V
Godkendelsesagentur
CE, EN
Antal porte
1
Indgangsstik
RJ45 (data, strøm)
Spænding - Output
12V
Udgangsstik
2,1mm stik (strøm), RJ45 (data)
Strøm - Output
1 A
Vægt
0,287lb (130,18g)
Effekt (Watt) - Pr. port
8W