PMK432C6477MM-T
DigiKeys varenummer
587-4367-2-ND - Tape & Reel (TR)
587-4367-1-ND - Afskåret tape (CT)
587-4367-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PMK432C6477MM-T
Beskrivelse
CAP CER 470UF 2.5V X6S 1812
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
470 µF ±20% 2,5V Keramiske kondensatorer X6S 1812 (4532 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PMK432C6477MM-T Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)