FN2030-12-06
DigiKeys varenummer
817-1277-ND
Producenter
Producentens varenummer
FN2030-12-06
Beskrivelse
LINE FILTER 250VAC 12A CHASS MNT
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Enkeltfase EMC/EMI Linjefilter 12 A 250VAC DC – 400Hz Enkelt trin Lynkobling
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
FN2030-12-06 Modeller
Kategori
Frekvens - Drift
DC – 400Hz
Producenter
TE Connectivity Schaffner
Applikationer
Universal
Serie
Godkendelsesagentur
CSA, ENEC, UR
Emballage
Bakke
Driftstemperatur
-25°C – 100°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Chassismontering
Filtertype
Enkeltfase
Termineringsudformning
Lynkobling
Konfiguration
Enkelt trin
Induktans
4mH
Spænding - Nominel AC
250V
Grundlæggende varenummer
Strøm
12 A