EFM32G210F128-QFN32 er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Silicon Labs
På lager: 2.820
Datablad
ARM® Cortex®-M3 Gecko Mikrocontrollere IC 32-bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 32-QFN (6x6)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
EFM32G210F128-QFN32
DigiKeys varenummer
914-1011-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
EFM32G210F128-QFN32
Beskrivelse
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 32QFN
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
EFM32G210F128-QFN32 Modeller
Kategori
Programs hukommelsesstørrelse
Mfr
Programs hukommelsetype
FLASH
Serie
RAM-størrelse
16K x 8
Emballage
Tape & Reel (TR)
Spænding - Forsyning (Vcc/Vdd)
1,98V – 3,8V
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Datakonvertere
A/D 4x12b; D/A 1x12b
DigiKey programmerbar
Bekræftet
Oscillatortype
Intern
Central processor
ARM® Cortex®-M3
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Kernestørrelse
32-bit
Monteringstype
Overflademontering
Hastighed
32MHz